Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  LORD OF THE RINGS in Concert

Poslední komentovaná prohlídka | fragilités

Menu
náš tip
26.01. do 26.01.
18:00 - 19:00
Galerie Rudolfinum
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Poslední komentovaná prohlídka | fragilités

Zveme Vás na poslední komentovanou prohlídku výstavy fragilités! Vstup volný.

 
Cena: Zdarma
 
Galerie Rudolfinum
Alšovo nábřeží 12
11000, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Co vede Francise Alÿse k vytváření krátkých videí ze série Children’s Games? V čem spočívá paralela mezi jeho videem Saltamontes a filmem If and Only If albánského umělce Anriho Saly? A jakými způsoby lze vnímat křehkost v současném umění?

Zveme Vás na poslední komentovanou prohlídku výstavy fragilités s jednou z jejich kurátorek Silvií Van Espen ve čtvrtek 26. ledna v 18:00. Vstup je volný.

 

___
Křehkost se v posledních letech dostala do popředí jako klíčový koncept, jehož prostřednictvím lze vytvářet nové představy o lidských i ekologických poměrech. Výstava fragilités rozvíjí obavy, vize a citové odezvy tvůrců, kteří se křehkostí hluboce zabývají a reflektují její napětí, spletitosti i paradoxy.

Vystavující umělci: Francis Alÿs, Michael Armitage, Maria Bartuszová, Bianca Bondi, Louise Bourgeois, Geta Brătescu, Edith Dekyndt, Susanna Fritscher, William Kentridge, Kapwani Kiwanga, Dominik Lang, Luboš Plný, Anri Sala, Vivian Suter, Alina Szapocznikow, Barthélémy Toguo, Anna Zemánková

Více o výstavě zde


Zpět na homepage