Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Loono – Dobré nitro

Letní kino: Nikdy nevíš

Menu
náš tip
22.07. do 22.07.
20:30 - 22:00
Probuďme Nusle, z.s.
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Letní kino: Nikdy nevíš

Projekce tří filmů, které nahlíží do nitra lidí, jejichž smýšlení považuje většina společnosti za okrajová, přestože pro ně jsou životní otázkou.

Probuďme Nusle, z.s.
Park Jezerka
14000, Praha
Vizitka pořadatele 
 

DOBRÉ ZPRÁVY (r. Ondřej Šálek) - Důchodce Petr Černý provozuje jednu z nejvlivnějších amatérských televizí, která dvakrát týdně vysílá „konspirační“ zprávy. Empatický portrét tak dává nahlédnout nejen za oponu tzv. fake news, ale i do příkopů rozdělené společnosti. NA OKRAJI (r. Barbora Chalupová) - Plochozemci jsou lidé, kteří ví, že země přece není kulatá, ale placatá. Co se stane, když je konspirátorům – kteří se této nálepce často brání – nasloucháno bez okamžitého odmítání a výsměchu, ukazuje tento krátký dokument. HOME SLEEP HOME (r. Adam Koloman Rybanský) - Na cestě nočním vlakem z Prahy do Budapešti se v lůžkovém kupé potkává nemluvný Standa s bodrým Bróňou. I když jsou to rozdílné povahy, láhev slivovice a stesk po vzdalující se domovině je nakonec sblíží.


Zpět na homepage