Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Únikové hry Escapia

Rozkvetlý papír slaví 7. narozeniny!

Menu
náš tip
23.05. do 23.05.
10:00 - 19:00
Mankai Paper
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Rozkvetlý papír slaví 7. narozeniny!

Sedmé narozeniny jednoho nezávislého papírnictví se nedají přejít jen tak bez povšimnutí. Přijďte si nakoupit nebo jan tak poklábosit.

 
Cena: Zdarma
 
Mankai Paper
Heřmanova 988/15
17000, Praha 7
Vizitka pořadatele 
 

"23. května 2013 jsem si sedla k počítači a vytvořila na Fleru účet By Myyna. Absolutně jsem netušila co to provádím, jen jsem hrozně chtěla začít dělat něco, co mě bude bavit. Nápady byly, odvaha taky. To ostatní už vykrystalizovalo tak nějak samo. Před rokem se By Myyna přejmenovala na MANKAI Paper, stále pod vedením mne, Myyny, výtvarnice, Střelkyně tělem i duší, workoholičky, perfekcionistky, srdcařky, neúnavné bojovnice za svobodu (momentálně dýchání) a především obyčejný holky, která z ničeho udělala něco, co dělá lidem radost.

23. května je sobota. Přijďte proto nakoupit a poklábosit do Heřmanky, otevřu ji na celý den, od 10 do 19 hodin, dám vám něco malého na přiťuknutí a ukážu vám, jak pokračuje rekonstrukce úžasného starého prostoru, kde MANKAI Paper sídlí."

Heřmanova 988/15, Praha 7. Zastávky Vltavská, Stross, Veletržní palác.


Zpět na homepage