Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
březen

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Obchodní dům Kotva

zpět na výpis akcí
 
Tip

MBPFW je obchodní, kulturní a společenská událost pořádaná po vzoru světových fashion weeků.

Začátek:22. 03. 19
Konec:29. 03. 19
Čas:00:00 - 23:59
Kategorie: lifestyle|Móda

MBPFW je největší módní událostí v ČR.

MBPFW doplňují zvučné zahraniční značky v komerční sekci.

MBPFW má jako jediná módní akce v ČR mezinárodní přesah (patří do celosvětové sítě fashion weeků organizovaných pod hlavičkou Mercedes-Benz podobně jako New York, Berlín, Sydney, Moskva, Istanbul či México City).

MBPFW každoročně vítá významné české i zahraniční hosty. Navštívili ho zástupci z italského Vogue, W Magazine nebo Nowfashion.com.


MBPFW představuje tvorbu pečlivě vybraných návrhářů z Česka a Slovenska, kteří zde v premiéře odhalí své aktuální kolekce na příští sezonu.

MBPFW pracuje s výraznou estetikou, která je inspirována přehlídkami v Paříži nebo Miláně, a v rámci své choreografie si klade za cíl propojovat různé umělecké disciplíny.

MBPFW se soustředí na atraktivní publikum ze světa módy, designu, umění a byznysu.

MBPFW nejsou pouze přehlídky, v průběhu celého týdne se koná řada přidružených akcí – chceme, aby Praha (o)žila designem a módou!

Obchodní dům Kotva
Tel: 224 801 111
nám. Republiky 656/8
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: