Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
dubna

Fashion Fair Prague 2017

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

Módní prodejní veletrh s originálními výhradně českými a slovenskými značkami (oděvy, kabelky, boty, šperky a další módní doplňky). 

Začátek:27. 04. 17
Konec:29. 04. 17
Cena:20 Kč
Čas:09:00 - 17:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Přijďte se podívat, nakoupit, podpořit české a slovenské umělce a jejich značky nebo se jen inspirovat na FASHION FAIR PRAGUE 2017, módní prodejní veletrh s originálními výhradně českými a slovenskými značkami (oděvy, kabelky, boty, šperky a další módní doplňky).

Součástí veletrhu bude také prodejní veletrh HANDMADE ORIGINAL 2017 s originálními výrobky z keramiky, skla, porcelánu, obrazy, látkové dekorace, komponenty pro Vaše tvoření a mnoho dalšího.

Nebude chybět prvotřídní program v podobě silové akrobacie - DAE Men, módní přehlídky, tanečního vystoupení, koncertu - KARYA, face paitingu, konzultace s vizážisty... 

Bez stylového občerstvení, výborné kávy a ochutnávky vína bychom se neobešli. 
 

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: