Přivítejte jaro krásnou květinou a dobrým skutkem k tomu již tento víkend v Centru Černý Most.
Kupte si tulipán a přispějte na dobrou věc. Je tu Tulipánový měsíc
Přivítejte jaro krásnou květinou a dobrým skutkem k tomu. Je tu Tulipánový měsíc, projekt neziskové organizace Amelie, během kterého organizace pořádá nejrůznější akce, benefiční prodeje a další osvětové aktivity s cílem pomoci s poskytováním psychosociální podpory onkologicky nemocným pacientům a jejich blízkým. Vizí Amelie je, aby rakovina byla vnímána „jen“ jako součást života a své poslání vidí v tom, že pomáhá žít život s rakovinou.
Jak se zapojit do Tulipánového měsíce? Přijďte třeba tento víkend, 24.-26. března, do Centra Černý Most a přivítejte jaro koupí krásného tulipánu od dobrovolníků z organizace. 30 % zisku půjde právě na aktivity organizace, která mimo jiné zajišťuje bezplatné služby psychologů, sociálních pracovníků a dalších odborníků onkologicky nemocným a jejich rodinám.
Kdy? 24.-26.března 2023
Kde? V Centru Černý Most
Více informací naleznete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.