Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Ethnomir

Praha 2, Legerova 40, 120 00

zpět na výpis
     
Ethnomir

Unikátní projekt centra kultury Ethnomir přináší prostor pro dialog kultur a prezentaci jednotlivých národů světa.

Telefon:606095410
Kategorie: kultura|divadla, koncerty

Ethnomir představuje unikátní projekt, který umožní všem zájemcům poznat kultury a tradice jednotlivých národů světa. Aspekt každé kultury je jedinečný a neopomenutelný. Různorodost světových kultur je nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro každého z nás. Kultura je osobitý vztah mezi lidmi, který je vyjádřen pomocí slov, písní, eposu a tance. Centrum kultury Ethnomir je tak unikátní místo, kde se každý týden konají tématické programy pro děti i dospělé, nejrůznější workshopy, setkání s cestovateli, výstavy, rozmanité gastronomické dny nebo degustace. Přijďte si užít atmosféru centra, zažít příjemné okamžiky při poslechu živé hudby, etnických festivalů nebo ochutnat skvělé jídlo v naší vegetariánské restauraci.

Legerova 40
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Zákaznická karta VAN GRAAF Vám přináší pozvánky na módní prezentace, vybrané zboží za přednostní ceny, osobní narozeninové překvapení nebo uvítací poukaz v hodnotě 300 Kč. Zákaznickou kartu dostanete v obchodním domě VAN GRAAF na Václavském náměstí!

Doporučujeme vyzkoušet: