Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

MerryGoRando

Praha 1, Vojtěšská 12, 11000

zpět na výpis
Tip
 
MerryGoRando

Smysly jsou základními kameny života, proto i Merrygorando má své smysly.

Telefon:776666410
Kategorie: kultura|design

S láskou – všechny naše produkty jsou tvořené s láskou a vášní. Věříme, že tak můžeme předat pozitivní energii i svým zákazníkům.

S respektem – se svými zákazníky, dodavateli a se všemi, kteří tvoří Merrygorando tým, jednáme otevřeně a s respektem. Naší prioritou je poskytování co nejlepšího a skvěle fungujícího servisu.

Se zábavou –  náš tým si užívá každý krok při navrhování, vyvíjení našich produktů, při jejich cestě k zákazníkovi, každá překážka je pro nás výzvou. Vše děláme s otevřenou myslí, se zábavou a potěšením.

Zelenou cestou – pro svou práci jsme si zvolili zelenou cestu, své produkty tvoříme s úctou k naší planetě Zemi, proto z velké části používáme recyklované a přírodní materiály a podporujeme malé dodavatele.

S rozumem – naší prioritou je nabízet osobitý a svěží design kvalitních produktů za přijatelnou cenu. Věříme v dobrý, všem dostupný design.

S mírem – Z každého produktu, který prodáme, věnujeme 1% Charitě Wakitaka, která podporuje děti v Africe. Chceme pomáhat ostatním.

Radovan Mačák a Otta Fiřt

Vojtěšská 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: