Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

MerryGoRando

Praha 1, Vojtěšská 12, 11000

zpět na výpis
Tip
 
MerryGoRando

Smysly jsou základními kameny života, proto i Merrygorando má své smysly.

Telefon:776666410
Kategorie: kultura|design

S láskou – všechny naše produkty jsou tvořené s láskou a vášní. Věříme, že tak můžeme předat pozitivní energii i svým zákazníkům.

S respektem – se svými zákazníky, dodavateli a se všemi, kteří tvoří Merrygorando tým, jednáme otevřeně a s respektem. Naší prioritou je poskytování co nejlepšího a skvěle fungujícího servisu.

Se zábavou –  náš tým si užívá každý krok při navrhování, vyvíjení našich produktů, při jejich cestě k zákazníkovi, každá překážka je pro nás výzvou. Vše děláme s otevřenou myslí, se zábavou a potěšením.

Zelenou cestou – pro svou práci jsme si zvolili zelenou cestu, své produkty tvoříme s úctou k naší planetě Zemi, proto z velké části používáme recyklované a přírodní materiály a podporujeme malé dodavatele.

S rozumem – naší prioritou je nabízet osobitý a svěží design kvalitních produktů za přijatelnou cenu. Věříme v dobrý, všem dostupný design.

S mírem – Z každého produktu, který prodáme, věnujeme 1% Charitě Wakitaka, která podporuje děti v Africe. Chceme pomáhat ostatním.

Radovan Mačák a Otta Fiřt

Vojtěšská 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: