Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
prosince

Smečka (Divadelní ateliér Domu dětí a mládeže Praha 10)

KD Kyje

zpět na výpis akcí
 

Hra založená na reálných příbězích útěkářů z výchovného ústavu. Následuje beseda s odborníky.

Datum:04. 12. 19
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 11:00
Kategorie: kultura|divadla

 

Na základě skutečných zážitků opravdových útěkařů z výchovného ústavu vznikla divadelní hra Smečka, kterou zahrají nadějní herci z Divadelního ateliéru Domu dětí a mládeže Praha 10.

Netradiční příběhy zdramatizoval ředitel DDM Roman Urbanec. Představení poslouží jako výchovná lekce pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ Šimanovská.

Na pódiu uvidí herce jen o pár let starší než oni sami, kteří se vypořádávají s těžkostmi, jež se dotýkají životů školních dětí. Dějem se vinou složité vztahy, počínající lásky, problémy dospívajících, šikana. Smečka ukazuje, jak snadná je cesta na šikmou plochu.

Po představení se herci sejdou s diváky na besedě, kam dorazí i psychologové, kriminalisté či soudci. Bude se řešit i to, o čem se špatně mluví, aby pak rodiče a učitelé nebyli překvapení.

Učitelé mohou představení využít jako základ pro další práci se svými žáky.

 

Vstupné: zdarma

KD Kyje
Tel: 226 220 533
Šimanovská 47
Praha, 198 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: