Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
září

Nabarvené ptáče

Kino Lucerna

zpět na výpis akcí
 

Projekce nového filmu Václava Marhoula Nabarvené ptáče.

Datum:12. 09. 19
Cena:139 Kč
Čas:16:30 - 19:30
Kategorie: kultura|kina

Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, rodiče posílají syna k příbuzné na venkov kdesi ve východní Evropě. Chlapcova teta však nečekaně umírá a tak je dítě nuceno vydat se na cestu a protloukat se úplně samo divokým a nepřátelským světem, ve kterém platí jen místní pravidla, předsudky a pověry. Jeho snahu o doslovné fyzické přežití ale po válce střídá jiný boj. Boj, kterého si ani není vědom, boj sama se sebou, boj o svou duši, o svojí budoucnost… Světový bestseller Jerzy Kosińského Nabarvené ptáče dostává strhující a filmovou adaptaci v režii Václava Marhoula, který také k filmu napsal scénář a sám ho produkoval. Jeho nekompromisní vize představuje nejambicióznější český filmový projekt mnoha posledních let a ve světové premiéře byla uvedena v soutěžní sekci prestižního festivalu v Benátkách.
169 minut.

Kino Lucerna
Tel: 736431503
Vodičkova 704/36
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: