Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
28
březen

Vernisáž výstavy All in One

Impact Hub Praha K10

zpět na výpis akcí
 

Vernisáž DIVO_TVŮRCE s cyklem All in One

Datum:28. 03. 19
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 23:30
Kategorie: kultura|galerie

Vinohradská vila je k výstavám jako stvořená, velkoformátové věci zde mají dostatek prostoru a do nedávna jste zde mohli obdivovat výstavu připravenou ve spolupráci s The Chemistry Gallery. Dalším osloveným umělcem je DIVO_TVŮRCE s cyklem All in One.

Spojujícím tématem výstavy jsou fenomény online prostředí a principy jejich fungování. V dílech se objevují narážky, jak na chování ovlivněné sociálními médii, tak i na trendy v technologiích jako takových. Některé obrazy se nesou v pozitivním duchu, zatímco jiná působí dystopicky nebo dokonce katastroficky.

 ** Program **
Welcome drinks
Úvodní slovo
Účast autora
DJs a večírek do pozdních hodin

** Kdo vystavuje **
DIVO_TVŮRCE se věnuje malbě od svých studentských let a přistupuje k ní primárně jako k prostředku sebevyjádření. Po nedokončeném studiu architektury, studoval současnou malbu pod vedením Roberta Šalandy. Mimo to je také spoluzakladatelem sdíleného atelieru Meet Art, kde v současné chvíli tvoří.

** Kdo bude hrát? **
Still Sparkling a 64, rozhodně žádné cajdáky ;)

Impact Hub Praha K10
Tel: 727 896 526
Koperníkova 10
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V květnu si zdarma prohlédnete více než 70 běžně nepřístupných budov, po setmění nahlédnete do kostelů, vezmeme vás na hudební festival i velkolepý ohňostroj, designové trhy, zadarmo do kina, poradíme vám, kam můžete bezplatně vyrazit s dětmi. Ale nejen to!

Doporučujeme vyzkoušet: