Ozdravná síla tance pro každé tělo, bez ohledu na věk, zkušenosti či fyzické možnosti. Přijďte si zatančit do Galerie Rudolfinum!
Taneční setkání Dance Well platformy DanceConnected otevírají prostor nejen lidem, kterým do života vstoupila Parkinsonova choroba nebo jiná pohybová omezení. Jsou pozvánkou k péči o sebe sama, k radosti z pohybu a k prožitku sounáležitosti tady a teď.
Lekce vede tým zkušených profesionálních umělkyň a umělců vyškolených v rámci mezinárodního projektu Dance Well: Cécile Da Costa, Barbora Látalová, Markéta Perroud, Hana Polanská, Markéta Vacovská a Roman Zotov-Mikshin.
Lekci Dance Well nyní můžete opět zažít v Galerii Rudolfinum jako doprovodný program k výstavě DATAS: The Data and the Sovereign. Zatančete si v úterý 16. června od 10:15 přímo ve výstavě!
Vstup je volný, je však nutná rezervace míst. Své místo si můžete zarezervovat zde. Rádi bychom vás upozornili, že kapacita lekce je omezená.
Projekt DATAS: The Data and the Sovereign je spolufinancován Evropskou unií z programu Kreativní Evropa.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.






