Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
září

Baťa Sobě

Vnitroblock

zpět na výpis akcí

Zveme vás na jedinečnou výstavu, která prezentuje hodnoty Tomáše Bati a jeho myšlenky.

Začátek:19. 09. 23
Konec:11. 10. 23
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: kultura|galerie

Nechte se spolu s námi inspirovat projektem "Baťa Sobě", který vám může pomoci na vaší cestě seberozvojem.

Unikátní výstava bude trvat do 11. října 2023, a my vás zveme, abyste se spolu s námi nechali inspirovat projektem "Baťa Sobě". Tento projekt symbolizuje naši úctu k Tomáši Baťovi, jeho významným myšlenkám týkajícím se seberozvoje a naší lásce k městu Zlín, kolébce českého podnikání.

Během několika let jsme se s radostí ponořily do osobnosti Tomáše Bati, jeho podnikatelského ducha a cesty se seberozvojem. Jeho slova a činy nás inspirovaly natolik, že jsme vytvořily naši kolekci "Baťa Sobě". Na vernisáži budete mít možnost spatřit seberozvojový deník, diáře a signované tisky, které vám mohou pomoci na vaší vlastní cestě životem, směrem k vašim cílům a rozvoji.

Těšíme se na setkání s vámi na této výjimečné události, která oslavuje dědictví Tomáše Bati a jeho inspiraci pro budoucnost.

Vnitroblock
Tel: 770 101 231
Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: