Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
září

Gentlemen Prefer Blondes

Vnitroblock

zpět na výpis akcí

Výstava představí umělecké vizionářky Paulinu Ree, Valentine Svihalek a Andreu Ehret.

Začátek:14. 09. 23
Konec:18. 10. 23
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: kultura|galerie

S radostí vás zveme na vernisáž výstavy Gentlemen Prefer Blondes, která se koná dne 14. září 2023 v 19:00 hodin ve Vnitroblocku.

Tato jedinečná výstava představí umělecké vizionářky Paulinu Ree, Valentine Svihalek a Andreu Ehret, jejichž díla nás provedou fascinující cestou introspekce a imaginace. Program vernisáže zahrnuje živou hudbu, taneční a výtvarnou performance, které vás pohltí do světa těchto talentovaných umělkyň.

Andrea Ehret nás provede meditativní cestou přes barvy a emoce, používající světlo a stín k vytvoření harmonických obrazů, plných moudrosti východní filozofie.

Paulina Ree nás vyzve k zamyšlení nad normami a přijetím sebe sama, prostřednictvím svého uměleckého vyprávění o identitě, lásce a sebepřijetí.

Valentine Svihalek nás zase zavede do světa abstraktních výrazů, které vyvolávají introspekci a zkoumání.

Gentlemen Prefer Blondes není pouze výstavou, ale také intelektuálním diskurzem, který nás inspiruje k zamyšlení nad změnami v genderových rolích a společenských očekáváních. Připojte se k nám a oslavte umělecké interpretace těchto tří talentovaných žen, které spojily své kreativní vize do podmanivého kolektivního díla.

Těšíme se na vaši přítomnost na vernisáži a na setkání s těmito umělkyněmi, které nám otevřou nové perspektivy na svět.

Trvání výstavy: od 14. září do 18. října 2023.

Prodej uměleckých děl bude možný na místě, pro veškeré dotazy ohledně výstavy kontaktujte galerii na e-mailové adrese: galerie@dudesandbarbies.cz

Vnitroblock
Tel: 770 101 231
Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: