Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
června

Koncert Tyvole x Janota 1935

Střecha Radost

zpět na výpis akcí
 

Posezení na naší oblíbené Střeše, kde kromě krásných výhledů na celou Prahu zažijete chvíle pohodové hudby s kapelami Janota 1935 a Tyvole.

Datum:01. 06. 23
Čas:18:00 - 21:00
Kategorie: kultura|koncerty

Tyvole je dobřichovická kytarovka hrající české písničky s českými hloubavými texty, která u nás vystoupí ve své akustičtější a klidnější téměř „unplugged“ verzi Tyvole B ve složení elektrická kytara, elektroakustická kytara, zpěv a tamburína.
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=OjXf4y5PB-w

Janota 1935 je zkušená formace, která na Střeše Radost představí svůj bohémský konglomerát postpunku 80. let, šansonu Toma Waitse, rockabilly a znetvořeného slovanského diska v akustické podobě. Přijďte na teprve druhý „unplugged“ koncert v kariéře kapely!
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=SPhZTEN1Hek

Střecha Radost
Tel:
nám. Winstona Churchilla 1800/2
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: