Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
dubna

Komentovaná prohlídka výstavy Jakuba Špaňhela

SmetanaQ

zpět na výpis akcí
 

Ve středu 19. 4. 2023 od 18:00 hod. proběhne komentovaná prohlídka nové výstavy Jakuba Špaňhela OBLAKA POD ZLATÝMI HVĚZDAMI.

Začátek:19. 04. 23
Konec:20. 04. 23
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 00:00
Kategorie: kultura|design, galerie

Jeden z nejvýraznějších aktérů na současné české vizuální scéně na ní představí vybraná díla z předchozí tvorby, nové obrazy vytvořené přímo pro SmetanaQ Gallery a site-specific malby na monumentálních šestimetrových plátnech. V rámci nové výstavy OBLAKA POD ZLATÝMI HVĚZDAMI propojí skrze témata obrazů interiér s volným prostorem, zlato hvězd s oblaky všedního dne a romantismus s realitou protkanou stopami dekadence. Komentovaná výstava proběhne ve středu 19. 4. 2023 od 18:00 hod. 

Jakub Špaňhel (1976, Karviná) studoval Akademii výtvarných umění v Praze v intermediálních ateliérech Jiřího Davida a Milana Knížáka. Svůj expresivně impresivní styl objevil velmi brzy, maloval interiéry kostelů, benzinky, krematoria, lustry, banky, centra měst. Později ženy, venkov, lesy, květiny, motýly, traktory, slepice.

SmetanaQ Gallery
Tel: 724 575 485
Smetanovo nábřeží 4
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: