Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
prosince

Silent Eat-in kino: Bláznivá, ztracená láska

Manifesto Anděl

zpět na výpis akcí
 

EAT IN kino se vrací! Přijďte si užít podzimní filmové večery, u kterých můžete s radostí hodovat a užít si nezapomenutelnou atmosféru.

Datum:19. 12. 22
Cena:125 Kč
Čas:18:30 - 21:30
Kategorie: kultura|kina

Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena.

*****

Silent Eat in kino se pravidelně uskuteční v kulturní zóně v Manifestu a pojme až 70 filmových fanoušků. Vstupenky jsou vždy k zakoupení na místě před začátkem představení za cenu 125 Kč. Aby si hosté mohli dopřát pohlcující a zároveň tichý zážitek, jsou připravena bezdrátová sluchátka, které se za vratnou zálohu na místě zapůjčují. Tento koncept zdůrazňuje zážitek ze samotného filmu.

Manifesto Anděl
Tel:
Ostrovského 34
Praha 5 - Smíchov, 150 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: