Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Tip

Projekce snímku Moulin Rouge v letním kině CAMPu.

Datum:23. 08. 22
Cena:Zdarma
Čas:21:00 - 23:10
Kategorie: kultura|kina

Scénář jako z antické tragédie, barvičky jako z Bollywoodu. Australský impresário Baz Luhrmann si bral inspiraci odevšad a v Moulin Rouge se vodopád jeho nápadů tříští o nadšené publikum, které hltá tu exotickou paletu, stovky kostýmů, desítky písniček v moderních tanečních variacích a charismatické herce, kteří tentokrát – světe div se – umí zpívat i tančit. Moulin Rouge je neuvěřitelná jízda, která zrychluje s každou zatáčkou. Srdceryvný příběh jednoho hocha, který v nočním kabaretu Harolda Zidlera potká osudovou Satine, se mohl na přelomu století odehrát jedině v pařížském Montmartru. Podobnost s tragickou láskou Romea a Julie z Luhrmanova předchozího filmu je pouze částečná. Moulin Rouge vás hned od první minuty vezme mezi pařížské bohémy a roztočí vás do rytmu tak, že si budete přát, aby písnička, na kterou tančíte, nikdy neskončila. Neuvěřitelně ambiciózní produkce přešvihla rozpočet i všechny termíny, ale někdy holt musíte porušit pravidla, aby vzniklo něco magického. I bezmála dvacet let po premiéře je Moulin Rouge etalonem mezi filmovými muzikály a filmem, z něhož tryská živá voda. Míza, která vás nabije chutí do života a nabídne vám nové horizonty.

CAMP – Centrum archi...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 51
Praha 2, 128 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: