Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
26
července

ZRUŠENO: Check it: Metastavy

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

Přijďte na vystoupení pražského kvarteta Metastavy. Tato pražská čtveřice vystupuje se směsí soulu, jazzu a hip hopu.

Datum:26. 07. 22
Cena:Zdarma
Čas:17:30 - 20:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Hudbu doplňují texty frontwoman Anny Hokešové. Ty jsou spíše než rapované, něžně deklamované. Nebojí se v nich intimity a upřímně se vypisuje ze svých zkušeností a pocitů.

Koncert se koná na louce mezi bistrem No.2 a grilovištěm. Vezměte s sebou svoje děti i čtyčnohé mazlíčky, děti necháte vyřádit na přilehlém dětském hřišti a s pejsky se můžete projít po areálu. Půjčte si v bistru deku a spojte koncert s odpoledním piknikem. Prosecco nebo pivo seženete v jednom z našich bister - bistro Artyčok máte po cestě a Bistro No.2 je kousek od pódia.

Metastavy – skupinu tvoří Anna Hokešová, Nodin Péči, Ashley Abrman a Marek Pach – čtyři lidé ze tří zemí, kteří se potkali v Praze a v původním uskupení s Ursulou Sereghy v roce 2019 vydali první album "Až vyrostu“, se kterým byli nominováni na cenu Vinyla 2019 na Objev roku. Za mikrofonem stojí klávesistka Anna Hokešová, která hraje v koncertní podobě skupiny Čáry života a jejíž poetické texty přináší do českého rapu něco dosud neslyšeného.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: