Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Černobílý snímek ukazuje každodenní ruch současné měnící se Bratislavy.

Datum:10. 12. 21
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 20:20
Kategorie: kultura|kina

Bratislava, ukázkové postsocialistické město. Masivní výstavba nahrazuje staré novým. Měnící se podoby města se k nám kromě budov přibližují i prostřednictvím jeho obyvatel. Blanka bojuje se samotou na balkóně svého petržalského obydlí. Realitní agent Michal ukazuje klientům představu spokojeného života v bratislavských bytech. Stydlivý Danko sleduje město, které se mění na jeho vkus až příliš rychle. Černobílý snímek ukazuje každodenní ruch současné Bratislavy, jejíž obyvatelé se musí kromě vlastních strastí vyrovnávat i s neustálým šramotem městské výstavby, kolabující dopravou i rostoucími cenami bytů. Osobité obrazové kompozice a neurotická orchestrální hudba spoluvytvářejí audiovizuální báseň o realitě moderního městského života, v níž lze i malování čar na silnici vnímat jako filozofickou úvahu.

CAMP – Centrum archi...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 51
Praha 2, 128 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: