Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Divadlo Continuo připravilo pro letošní festival „4+4 dny v pohybu” projekt „Pokoje”.

Datum:24. 09. 21
Cena:Zdarma
Čas:17:20 - 17:50
Kategorie: kultura|divadla

Do exteriéru a veřejné samoty „pokojů“, vytvořených pod širým nebem, přináší intimní zpovědi, příběhy a situace normálně ukryté za zdmi našich soukromých prostorů. Jak je pro specifický divadelní styl Continua již typické, i v projektu „Pokoje” se snoubí jazyk expresivního fyzického divadla s nezaměnitelnou výtvarnou poezií a živou hudební kompozicí.

Divadlo Continuo je mezinárodní divadelní soubor založený v roce 1992. Práci Divadla Continuo je prakticky nemožné žánrově zařadit. Ve svých projektech propojuje pohyb, tanec a fyzické herectví s postupy loutkového divadla, živou hudbou a výraznou výtvarnou stylizací. Toto vše pak vytváří nezaměnitelnou poetiku jednotlivých inscenací.

Od roku 1995 Divadlo Continuo sídlí a tvoří v jižních Čechách ve vesnici Malovice, v prostorách bývalé zemědělské usedlosti pojmenované Švestkový Dvůr, kde členové souboru trvale žijí a pracují. Za svoji více než pětadvacetiletou existenci vytvořilo Divadlo Continuo přes padesát inscenací a divadelních projektů, v nichž je zřejmá vývojová cesta od loutkových začátků přes inspiraci pouličním a cirkusovým uměním až po svébytnou poetiku spojující fyzické herectví, živou muziku a výraznou výtvarnou stylizaci. Důležitější než otázky estetiky a stylu je pro členy souboru hledání a zpracování tématu, potřeba pracovat společně, hledat, tvořit a výsledky své práce sdílet s diváky.

Čtyři dny o.s.
Tel: 224809116
V Olšinách 69, Nová strašnická škola
Praha 10, 100 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: