Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
června

Výstava Czech Nature Photo 2020 v Divoké zahradě Hos...

Lesy hl. m. Prahy

zpět na výpis akcí
 

V areálu Divoké zahrady pořádáme venkovní výstavu vybraných soutěžních fotografií z letošního ročníku fotografické soutěže Czech Nature Photo.

Začátek:22. 06. 20
Konec:06. 07. 20
Cena:Zdarma
Čas:00:00 - 23:59
Kategorie: kultura|galerie, vizuální umění

V areálu naší Divoké zahrady Hostivař pořádáme venkovní výstavu vybraných soutěžních fotografií z letošního ročníku fotografické soutěže Czech Nature Photo, která veřejnosti představuje nejlepší snímky přírody fotografů z České republiky a Slovenska. Protože nás spojuje snaha vzdělávat veřejnost v oblasti ochrany přírody i touha ukázat, jak pestrá a velkolepá příroda kolem nás je, stali jsme se v letošním roce jedním z partnerů soutěže.

Fotografové do soutěže přihlásili fotografie pořízené v nejrůznějších částech světa, pro tuto výstavu jsme však vybírali pouze z těch snímků, které zachycují krásu a rozmanitost české přírody. Protože právě naše nejbližší okolí určuje skutečnou podobu a kvalitu našich životů a protože právě naše nejbližší okolí můžeme svými každodenními rozhodnutími nejvíce ovlivnit.

Lesy hl. m. Prahy
Tel: 272 081 800
K obecním hájovnám, Divoká zahrada Hostivař
Praha 10, 106 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: