Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
března

PONEC online! – Cécile Da Costa: Roselyne

Ponec - divadlo pro tanec

zpět na výpis akcí
 

Podívejte se na stream záznamu představení, užijte si taneční zážitek z bezpečí domova a podpořte umělce, kteří nyní nemohou hrát.

Datum:27. 03. 20
Cena:Zdarma
Čas:20:00 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla, vizuální umění

O PŘEDSTAVENÍ
Žena jménem Roselyne hledá své místo; své místo v místnosti, své místo v očích ostatních, své místo v životě. Chce být neviditelná. Nechce rušit. Pochybuje. Vždy se za něčím schovává. Našla svou rostlinu.

Roselyne může být odrazem našich pochybností, rozhodnutí, která jsme neudělali, možností, kterých jsme nevyužili. Je naprosto nedokonalá, stejně jako my ostatní.

“Cítím se vinna. Nepamatuju si proč. Možná jsem udělala něco špatného nebo něco málo dobrého, nebo něco, co jsem měla udělat, ale neudělala jsem to. Možná, že ta vina tu byla už přede mnou. Nejhorší je necítit se provinile, nejhorší je, zkoušet vzpomenout si proč.”


Pokud byste rádi podpořili divadlo PONEC, můžete nám přispět libovolnou částkou na platformách:

• Donio → https://www.donio.cz/Ponec
• Darujme.cz → https://www.darujme.cz/projekt/1201914

Pomůžete nám i tím, že na událost pozvete své přátele.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: