Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
března

Digitální galerie Holešovické šachty - online

Holešovická Šachta

zpět na výpis akcí

Vzhledem k současné situaci rozhodli se v Šachtě pro vás připravit digitální galerii, která bude suplovat běžný offline provoz.

Začátek:25. 03. 20
Konec:30. 04. 20
Cena:Zdarma
Čas:20:00 - 23:59
Kategorie: kultura|galerie, vizuální umění

Digitální galerii startujeme dvěma videi Šimona Sýkory (*1990), který je absolventem Ateliéru malba II. Vladimíra Skrepla na pražské Akademii výtvarných umění. Jeho videa Večírek a One Man Army, které nedávno vystavil v galerii Pragovka, využívají vizualitu počítačových her či performativní trolling.

Druhou umělkyní je Olga Krykun (*1994), studentka ateliéru malby na UMPRUM, která ve svých videích Don’t Panic a Glypton Expert Interview pracuje s bizarní surrealistickou estetikou a čarodějnickou mystikou, protkanou odkazy na memy, sociální sítě a youtuberství.

Nová videa pro vás budeme zveřejňovat dvakrát týdně. Zároveň budeme rádi za vaše názory a připomínky k webu, který budeme postupně vylepšovat.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Doporučujeme vyzkoušet: