Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sushirrito_Praha

Praha 10, U plynárny 1588/79, 101 00

zpět na výpis
 
Sushirrito_Praha

Sushiburrito, sushi sets, poke bowl.

Telefon:601 587 363
Kategorie: gastro|restaurace

Za bistrem Sushirrito stojí mladá rodina tvořena pěti zakládajícími členy. 

Hlava rodiny Kuba, který strávil před pár lety nějaký čas na Novém Zélandu a v Austrálii kde si oblíbil tamní sushi burrito a jiný street food. Posledních šest let působil v Kobe restaurants kde zastával pozici head sushi manager. 

Dalším členem je Petra, která tvoří převážně administrativní funkci v týmu a starost o nejmenší členy.

Pak máme Matyho, který se zdatně zaškoluje v oboru a za pár let je připraven stát se dle vlastních slov kuchařem. Cestu má ještě hodně dlouhou, takže čas ukáže, zda se mu tento sen splní.

Předposledním členem a zároveň nejnovějším členem týmu se nedávno stala Linda, která se připravuje na aktivní a intenzivní testování dětského koutku a v neposlední řadě je zde naše Emilka, která by raději patřila do týmu Zooshopu o dva vchody vedle, i přesto nám stále drží svou věrnost.

U plynárny 1588/79
Praha 10, 101 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: