Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Manifesto Smíchov

Praha 5, Zborovská 7, 15000

zpět na výpis
Tip
Manifesto Smíchov

Manifesto na Smíchově je nyní ZAVŘENÉ. Až znovu otevřeme, najdete zde zelenou oázu s vodní hladinou a originálním výběrem gastronomie.

Kategorie: gastro|gastro prodejny, občerstvení, restaurace

Manifesto Smíchov tvoří koncept, v jehož středobodu je pivní kultura a umění českých sládků a také nejvyšší kvalita a rozmanitost zážitků.

Místo klasických pivních snacků se zde pivo snoubí s eklektickým menu mezinárodních receptů a s jídly, která se pivem zapíjejí v různých koutech světa, zejména v Asii.

Stejně jako v Manifestu na Florenci, i zde se konají hudební večery, DJ sety, letní kino a další zdarma přístupné kulturní akce.

Otvírací doba:
až do odvolání zavřeno

*****

Nicméně v sesterském podniku Manifesto Florenc jsme spustili rozvážku a nabídku jídla s sebou pod novým labelem Manifesto Delivery, v exkluzivní spolupráci s platformou Uber Eats. 

Zákazníci si budou moc objednat všechny chutě Manifesta Florenc od různých bister. V 1 objednávce, 100 chutí, 1 doručení. 

Jak to funguje? Více ZDE

Zborovská 7
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: