Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Manifesto Market Smíchov

Praha 5, Zborovská 7, 15000

zpět na výpis
Tip
   
Manifesto Market Smíchov

Druhy Manifesto Market se otevřel 19.července na Smíchově. Je však úplně jiný než ten na Florenci a najdete jej u Národního domu.

Kategorie: gastro|gastro prodejny, občerstvení, restaurace

Smíchovské Manifesto není kopií oblíbeného kontejnerového konceptu z Florence – najdete zde zelenou oázu s vodní hladinou a originálním výběrem gastronomie. Manifesto Smíchov tvoří koncept, v jehož středobodu je pivní kultura a umění českých sládků a také nejvyšší kvalita a rozmanitost. Najdete zde pečlivý výběr z malých pivovarů a mikropivovarů. Místo klasických pivních snacků se zde pivo bude snoubit s eklektickým menu mezinárodních receptů a s jídly, která se pivem zapíjejí v různých koutech světa, zejména v Asii. Stejně jako v Manifestu na Florenci, i zde se budou konat hudební večery, DJ sety, letní kino a další zdarma přístupné kulturní akce.

Zakadatel Martin Barry oslovil pro tento pop-up projekt ke spolupráci architektonické duo Chybík + Krištof pracující s modulární architekturou tak, aby zohlednili dočasný charakter Manifesta, a zároveň přidali atraktivní vodní prvek.

Zborovská 7
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: