Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Manifesto Market Smíchov

Praha 5, Zborovská 7, 15000

zpět na výpis
Tip
 
Manifesto Market Smíchov

Druhý Manifesto Market se otevře v létě na Smíchově. Bude však úplně jiný než ten na Florenci a najdete jej u Národního domu.

Kategorie: gastro|gastro prodejny, občerstvení, restaurace

Smíchovské Manifesto nebude kopií oblíbeného kontejnerového konceptu z Florence – najdete zde zelenou oázu s vodní hladinou a originálním výběrem gastronomie. Manifesto Smíchov tvoří koncept, v jehož středobodu je pivní kultura a umění českých sládků a také nejvyšší kvalita a rozmanitost. Najdete zde pečlivý výběr z malých pivovarů a mikropivovarů. Místo klasických pivních snacků se zde pivo bude snoubit s eklektickým menu mezinárodních receptů a s jídly, která se pivem zapíjejí v různých koutech světa, zejména v Asii. Stejně jako v Manifestu na Florenci, i zde se budou konat hudební večery, DJ sety, letní kino a další zdarma přístupné kulturní akce.

Zakadatel Martin Barry oslovil pro tento pop-up projekt ke spolupráci architektonické duo Chybík + Krištof pracující s modulární architekturou tak, aby zohlednili dočasný charakter Manifesta, a zároveň přidali atraktivní vodní prvek.

Zborovská 7
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Doporučujeme vyzkoušet: