Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Art and Food ZOOna

Praha, U Trojského zámku 4/1, 12800

zpět na výpis
 
Art and Food ZOOna

Art&Food ZOOna je unikátní street food v prostorách bývalého Trojského pivovaru, který láká svou neformálností a vyžitím pro malé i starší.

Kategorie: gastro|farmářské trhy, festivaly

Art&Food ZOOna je víkendový street food, který se koná od května do září. Tento street food není pouze o nákupu a jídle, je to chill zóna, je to zábava, jsou to společné chvíle s přáteli a rodinou.

Přijďte si poslechnout živou hudbu, podívat se na právě probíhající výstavu, zahrát si fotbálek, nebo dětem půjčit odrážedla a bavit se nad tím, jak se spokojeně prohánějí po areálu.

Hlavní bar obsluhuje vícemistr barista Petr Hubl, který vám připraví latté art, poctivé limonády, nebo čerstvě napečené cheesecakes. Pivovar Dachovar vám představí jejich speciál Grenadýr, který si každý zamiluje. Stálice mezi prodejci jsou burgery Kaiser Franz, americké sendviče Dirty Dog, nebo latinskoamerická kuchyně La Arepería. Aktuální seznam prodejců sledujte na našich facebookových stránkách.

Najdete nás přímo naproti hlavnímu parkovišti do ZOO a zároveň u břehu Vltavy, kterou lemuje perfektní cyklo/pěší stezka :) Most do Stromovky sice stále nestojí, za to tam však jezdí bezva přívoz.

Tak ahoj příští sobotu !

U Trojského zámku 4/1
Praha, 12800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Teď je ta nejvhodnější doba naordinovat si domácí lockdown s komínkem knih, které jste si už dlouho chtěli přečíst... Mrkněte na našich osm knižních tipů.

Doporučujeme vyzkoušet: