Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
únor

Valentýn v Ollies

Ollies bistro

zpět na výpis akcí
 
Tip

Daruj kousek sebe

Začátek:13. 02. 19
Konec:14. 02. 19
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: gastro|restaurace

Láska bezpochyby prochází žaludkem a toto rčení zná každý z nás. Svátek sv. Valentýna je tím svátkem, kde význam této věty platí dvojnásob. 

Chcete svou lásku obdarovat něčím originálním, něčím neobyčejným? My pro Vás v Ollies máme jak vždy v tento den připravené Valentýnské produkty. 

Darujte své lásce srdce z Ollies! Srdce, kterým na svou lásku zapůsobíte i beze slov a vykouzlíte tak své drahé polovičce úsměv na tváři a zpříjemníte ji den. 

Zamilovaná Charlotta

Ve všech našich cukrárnách Vás bude letos čekat jako minulý rok dárkově zabalená Charlotta ve tvaru srdce s višňovo - tvarohovým krémem, ozdobená našimi cukrářskými piškoty a čerstvým ovocem 

           

Srdíčko z odpalovaného těsta

Jako tradičně nesmí v našich cukrárnách chybět oblíbené srdíčko z odpalovaného těsta s čerstvými malinami

          

Valentýnská bonboniéra

Chcete potěšit svou lásku něčím originálním? Máme pro Vás limitovanou edici valentýnské bonboniéry, která ukrývá mnoho sladkých chutí. Valentýnská bonboniéra obsahuje malinovo - čokoládové lanýže, mini makronky různých příchutí a sušenková srdíčka. Stvořená na domácí mlsání ve dvou. 

        

 

Tyto produkty si můžete objednávat na objednávkovém čísle 603 42 42 68 nebo na emailu objednavky@ollies.cz a nebo přímo v našich cukrárnách. 

V prodeji tyto Valentýnské produkty budou od 13.2.2019

 

Ollies bistro
Tel:
Balbínova 23
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: