Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
října

Pizza! Pizza! Italský Pop-Up

Holešovická tržnice

zpět na výpis akcí
 

Pizza, prosecco, piadina, legendární Piaggio, pasta, plněná focaccia, toskánská vína. 

Datum:12. 10. 23
Cena:Zdarma
Čas:11:00 - 21:00
Kategorie: gastro|ostatní

To nejlepší z italské pouliční kuchyně bude již za několik dnů k mání v Holešovické tržnici v rámci nové gurmánské série představující kuchyně všech druhů a vůní světa. Koncept Pop-up dnů bude tentokrát zaměřen na Apeninský poloostrov, který však rozhodně není jen o světovém besteselleru pizze. A tak v Tržnici bude mít tato všemi milovaná „placka“ své místo v menu vedle řady dalších italských specialit jako focaccia, pasta, piadina a samozřejmě spousta lahodného prosecca či Aperolu. PIZZA! PIZZA! Pop-up opanuje už 12.10. od 11.00 do 21.00 hodin venkovní prostory Holešovické tržnice na přilehlém korzu u Haly 17 a naváže tak na první ze série Pop-up dnů Pastrami. Pohodovou náladu akce pak doladí hostující DJs. Italské lahůdky, vynikající vína a koktejly, příjemná hudba, posezení pod širým nebem a setkání s kolegy u oběda či přáteli v odpoledních a večerních hodinách, zkrátka pravé italské bezstarostné aperitivo. To vše nabídne ojedinělá akce, která vám zaručeně projde žaludkem. Tak přijďte a prodlužte si léto v Holešovické tržnici! 

Pizza, pasta nebo focaccia? 

Jak už samotný název napovídá, tentokrát bude v Holešovické tržnici v rámci Pop-up konceptu pizza, ale v nabídce samozřejmě nebudou chybět ani další středomořské lahůdky zejména z pouliční kuchyně. Na koho se těšit?  

 Ňam.Ňam.Piaggio

 Coffee Monkee 

 Aperol Ape 

 Toskana 

 Mate’s PIZZA TRUCK 

 Tigelleria Mille Lire  

 ZONA bistro

 …a další mistři italské kuchyně. Chybět ale nebude ani již tradičně sociální podnik Gule se svým Food Truckem, který Holešovická tržnice pravidelně na svých akcích podporuje. 

„S dlouholetou vášní pro objevování kuchyní z celého světa jsme našli svůj největší zdroj inspirace – italskou kuchyni. Z přátelství a lásky k dobrému jídlu vznikla ZONA. Naše filozofie se zakládá na jednoduchosti.  Vše včetně omáček si připravujeme sami podle našich vlastních receptů.  Pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější čerstvé suroviny, s nimi si kreativně hrajeme a poté je servírujeme na dokonale do křupava zapečené domácí focaccie," komentují nabídku zástupci bistra ZONA. 

Oběd i večeře po italsku – aperitio s přáteli po vzoru filmových hvězd šedesátých let  

Vezměte kolegy i šéfy, svolejte rodinu a přijďte si prodloužit léto do Tržnice. Na korzech u Haly 13 a 17 budou připraveny food trucky, posezení i DJs, večer si pak celkový zážitek umocníte souběžně probíhajícím festivalem Signal. 

„Jestliže jsme v rámci první akce Pastrami ze série Pop-up v podstatě zkoušeli zájem široké veřejnosti a celkově potenciál samotného konceptu, kdy v jeden den představíme široké veřejnosti určitou světovou kuchyni a zároveň vytvoříme z Tržnice místo, kde se setkají kolegové z práce u oběda, přátelé či rodina na večeři nebo klidně proběhne obchodní jednání u dobrého jídla, pití a za zvuků pohodové hudby, nyní už víme, že přesně takový koncept má u nás v Tržnici určitě své místo. Pastrami dokonce předčilo naše očekávání, a tak můžu s velkou radostí říct, že PIZZA PIZZA už tak vznikal v dokonalé pohodě a harmonii, kdy už jsme si zejména hráli s obsahem a tou nejlepší nabídkou, kdy v rámci Italské kuchyně je nejen v Praze určitě z čeho vybírat. Naším cílem je však představit zejména unikátní a ojedinělé dodavatele, kteří mají k dobrému jídlu stejnou vášeň a lásku jako my tady v Tržnici,“ říká Aleš Víšek z programového oddělení Holešovické tržnice a autor konceptu Pop-up. 

PIZZA PIZZA představí hned několik dodavatelů italské gastro scény z Prahy a nabídka bude obsahovat nejen pizzu, ale i pastu, focacciu, spoustu sladkostí i lahodných drinků. Celá akce se odehraje za doprovodu DJs a vstup na akci je volný. 

Holešovická tržnice
Tel: 220 800 592
Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, 170 04
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: