Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
září

Jarmark charitativních obchodů

Trhy na Jiřáku

zpět na výpis akcí
 

Přijďte se dozvědět více o charitativních obchodech a jejich konceptu, nakoupit, poklábosit se sousedy, dát si něco dobrého...

Datum:23. 09. 23
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: gastro|farmářské trhy

Rádi bychom touto akcí zpopularizovali koncept charitativních obchodů "Charity shops", který je v mnoha evropských zemí zcela běžný a v Česku ještě ne úplně známý. Můžete zde najít zajímavé "vintage" skvosty nebo věci, která vás nebo někoho blízkého potěší a jejich koupí přispějete na "dobrou věc".

Na jarmarku najdete prodejní stánky těchto charitativních obchodů: Comeback Shop Progressive, Restart, Hvězdný bazar, Borůvka / Koloběh, Moment, Cesta domů, Adra, Prague Thrift Shop, Nový prostor nebo Holubi v nouzi.
Zahraje DJ´s Vibe Unity.

Trhy na Jiřáku
Tel:
náměstí Jiřího z Poděbrad
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: