Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
18
září

Vinobraní na Grébovce

Grébovka

zpět na výpis akcí
Tip

Pro někoho Grébovka, pro někoho Havlíčkovy sady. Všichni ale mají na mysli jedno – park, který je každoročně dejištěm Vinobraní na Grébovce.

Datum:18. 09. 21
Čas:12:00 - 20:00
Kategorie: gastro|

Letos se na Grébovce sejdeme dne 18. 9. 2021. V čem bude Vinobraní na Grébovce letos jiné? Stručně řečeno: méně hudby, ale o to více dobrot, vína a burčáku. Program vinobraní jsme totiž museli přizpůsobit hygienickým opatření. A protože ke koncertům na Grébovce patří i hojná návštěvnost, nemůžeme bohužel riskovat nadměrně shlukování osob. Přesto si letos společně s vámi užijeme nejen dobré jídlo a pití, ale také symbolický doprovodný program. Na co se tedy můžeme těšit?
Stánkový prodej začne ve 12 hodin. Ve 14 hodin vinobraní oficiálně zahájíme, o což se postará moderátor Honza Musil a starostka Prahy 2 Mgr. Jana Černochová. Mezi 14. a 19. hodinou doprovodí vaše mlsání a popíjení úžasná Cimbálka. Těšit se můžete také na vinařské městečko u Grotty s degustací kvalitních tichých vín od renomovaných vinařů.
Program vinobraní se letos bude odehrávat pouze v horní části parku.

Grébovka
Tel:
Havlíčkovy sady
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, na dvoře, v prostorách bývalého Lihovaru, v centru metropole i dál od řeky... Tam všude a na mnoha dalších místech v Praze se letos promítají filmy pod širým nebem.

Doporučujeme vyzkoušet: