Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Na knižní pop-up, za kočičkami nebo za kouzelným světlem

doporučujeme | 6. 12. 2023

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

Dětský knižní pop-up

Zajděte do Kampusu Hybernská na Knihovánky. Prodejní pop-up dětských knih se tu koná vůbec poprvé a knížky vybírá knihkupectví 2veverky a nakladatelství Verzone. Těšit se můžete i na dílničky, workshopy, krátká divadélka, koncert nebo swap dětské literatury.

402653639_898121908320630_6834421033701167117_n.jpg

Umisťovací výstava koček

Umísťovací výstava koček je určena pro malé i velké návštěvníky, kteří mají rádi kočky. Vybranou kočičku si můžete přímo na výstavě adoptovat a poradí vám také, jak se o ni starat. Kdo kočičku doma mít nemůže, může si sem alespoň přijít něco hezkého koupit a přispět tak na dobrou věc.

 

Umisťovací výstava koček

Gabriel Loci

10.12. 11:00

Vánoční neděle v Galerii Butovice

Druhou adventní neděli se z obchodního centra Galerie Butovice stane tvořivá vánoční základna. Děti budou vyrábět, soutěžit a bavit se. Připraven je program kouzelníka Jakuba Koutského nebo živý Betlém.

 

Vánoční neděle v Galerii Butovice

Galerie Butovice

10.12. 14:00

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

Jedenác­tiletý Ton­da má jedineč­nou vlast­nost — od narození svítí. Jeho možná až pře­spříliš starostliví rodiče se ho snaží držet doma, aby jej ochránili před vnějším světem. Pak ale Tonda potká tajemnou dívku Slávku. Co se stane dál? Přijďte to s dětmi zjistit do Kasáren Karlín.

 

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

Kasárna Karlín

10.12. 17:00Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Tlapková patrola ve velkofilmu

Městská knihovna Petřiny

09.12. 15:00


 

Vánoční Bazááár 2023

Dlabačov

08.12. - 09.12.


 

Marvel Superhrdinové

Galerie Harfa

09.12. - 10.12.


 

Druhý adventní víkend

Botanická zahrada hl. m. Prahy

09.12. - 10.12.


 

Mikulášská nadílka v Lumina Parku

Lumina Park Praha

02.12. - 10.12.


 

Vánoční strom splněných přání

OC Letňany

02.12. - 17.12.Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!