Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Velikonoce na zámku, Den ptactva i aprílové pohádky

doporučujeme | 29. 3. 2023

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

HLAVA%281%29.jpg

Velikonoce na zámku

Na velikonočních dílnách v zámeckém areálu ve Ctěnicích si vy i vaše děti vyzkoušíte zdobení kraslic různými technikami (drátování, patchworková technika, hanácké kraslice). Naučíte se také plést pomlázky a chybět nebude ani košíkářství.

 

Velikonoce ve Ctěnicích

Zámecký areál Ctěnice

01.04. - 02.04.

Velikonoční zábava a brunch

Nejdřív dětská zábava (mini disco, hry, kreativní dílnička, zdobení perníčků a další), potom brunch. Na výběr budete mít z 13 restaurací představující kuchyně z celého světa. To vše za doprovodu živé hudby. 

P.S. Velikonoční kostýmy s sebou a hlavně na sebe!

Den ptactva 

První dubnová neděle bude v zookoutku v Malé Chuchli patřit všem opeřencům a jejich příznivcům. U příležitosti Mezinárodního dne ptactva se tu bude konat zábavné ptačí odpoledne. Čekají vás stanoviště o sovách, neohrožených dravcích nebo o superinteligentních krkavcovitých. V zookoutku můžete absolvovat také kvízovou ptačí stezku nebo si prohlédnout živé zástupce ptačího světa.

 

Den ptactva 2023

Zookoutek Malá Chuchle

02.04. 14:00

Aprílové pohádky

Karkulka schramstla vlka! A Otesánek drží dietu a připravuje se na soutěž krásy?! Nebojte, to jen dětská vodácká skupina ŠÁN pořádá sportovně-herní odpoledne pro děti na téma Aprílové pohádky. Přijďte a vyzkoušejte si individuální zábavné úkoly i skupinové hry. Akce je přednostně určena pro děti ve věku od 7 do 14 let.

Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Kočky Praha 2023

Top hotel

01.04. - 02.04.


 

Velikonoce ve Voříškově

Voříškov

01.04. 11:00


 

Otevírání lanového centra a Loděnice Vltava

DDM HMP - Karlínské Spektrum

02.04. 13:00


 

Otevření teras a Dinoparku s Patem a Matem

Galerie Harfa

01.04. - 02.04.


 

Noc s Andersenem s Rádiem Junior

Městská knihovna v Praze

31.03. 16:00Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!