Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
září

Nabarvené ptáče

Bio Oko

zpět na výpis akcí
 

Projekce nového filmu Václava Marhoula Nabarvené ptáče.

Datum:12. 09. 19
Cena:140 Kč
Čas:17:00 - 20:00
Kategorie: kultura|kina

Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, rodiče posílají syna k příbuzné na venkov kdesi ve východní Evropě. Chlapcova teta však nečekaně umírá a tak je dítě nuceno vydat se na cestu a protloukat se úplně samo divokým a nepřátelským světem, ve kterém platí jen místní pravidla, předsudky a pověry. Jeho snahu o doslovné fyzické přežití ale po válce střídá jiný boj. Boj, kterého si ani není vědom, boj sama se sebou, boj o svou duši, o svojí budoucnost… Světový bestseller Jerzy Kosińského Nabarvené ptáče dostává strhující a filmovou adaptaci v režii Václava Marhoula, který také k filmu napsal scénář a sám ho produkoval. Jeho nekompromisní vize představuje nejambicióznější český filmový projekt mnoha posledních let a ve světové premiéře byla uvedena v soutěžní sekci prestižního festivalu v Benátkách.
169 minut.

Bio Oko
Tel: +420 233 382 606
Františka Křížka 460/15
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Doporučujeme vyzkoušet: