Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
31
srpna

Srpnový SWAP oblečení

Kampus Hybernská

zpět na výpis akcí
 

Proberte šatník a přineste to, co už nechcete. Přineste vše na náš SWAP a my zařadíme vaše oblečení k probírání pro ostatní.

Datum:31. 08. 19
Čas:11:00 - 17:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Další z pravidelných SWAPů pořádaných Knihovnou věcí!

Jak SWAP funguje?
Proberte šatník a přineste to, co už nechcete. Přineste vše na náš SWAP a my zařadíme vaše oblečení k probírání pro ostatní, zatímco vy si můžete vzít cokoli z toho, co uvidíte.

SWAP oblečení a doplňků proběhne v sobotu 31. srpna 2019 od 11:00 do 17:00 v Kampusu Hybernská (Hybernská ulice č. 4, 110 00 Praha 1).
Poplatek 100 Kč / osobu, platí se u vstupu.
Pokud možno, prosíme vás o registraci předem na tomto odkazu:
https://forms.gle/YrVjEyQSMquhx12o6
Těšíme se na vás!

PS: Zvažujte prosím oblečení, které přinesete. Řekněte si, jestli by si to, čeho se chcete zbavit, opravdu někdo další rád vzal, nebo je lepší si ho nechat na další malování bytu ;) Rádi bychom naplnili naše SWAPY kvalitními a pěknými kousky, aby bylo z čeho vybírat :)
Děkujeme!

Kampus Hybernská
Tel:
Hybernská 4
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: