Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
červenec

City piknik - hudební piknik Hitrádia City

Městská část Praha 8

zpět na výpis akcí

Karlínské náměstí bude hrát a vonět. Hitrádio City naservíruje druhý letošní City piknik, na kterém zahrají Sebastian a Marek Ztracený.

Datum:25. 07. 19
Cena:Zdarma
Čas:16:00 - 21:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba zábava| party a kluby, zábava - ostatní,

Nebudou chybět ani Iva Lecká a Vojta Efler z Dobré ráno, Praho. City piknik - hudební piknik Hitrádia City ve čtvrtek 25. července od 16 hodin na Karlínském náměstí.
City pikniky si můžete užít z vlastní deky nebo z pohodlí Relax zóny Hitrádia City, kde pro vás budou připravená lehátka, fatboye, deskové hry Pukec, City stěna pro vaše vzkazy, City srdce pro vaše fotky. Připraveny pro vás jsou i soutěže o City frisbee a budeme vám rozdávat slušivé a praktické City klobouky.

Městská část Praha 8
Tel:
Karlínské náměstí
Praha 8, 180 48
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: