Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
květen

Be2Can / Letní kino / Slavnostní zahájení

Gauč ve Stromovce

zpět na výpis akcí
 

Distributor Be2Can a Gauč ve Stromovce zvou na slavnostní zahájení letního kina festivalových filmů z Cannes, Berlinale a Benátek, sklenku a raut.

Datum:07. 05. 19
Cena:198 Kč
Čas:21:00 - 23:59
Kategorie: kultura|kina

Promítaní filmu Čtverec/The Square, režie: Ruben Östlund.
Christian je kurátorem švédského muzea moderního umění. Úspěšný otec dvou dcer naplňuje ideál vzdělaného městského liberála, který se snaží citlivě vnímat aktuální společenské problémy. S nimi souzní i chystaná výstava konceptuálního umění, které vévodí instalace ve veřejném prostoru - čtverce, v němž platí pravidla absolutní rovnosti a tolerance. Jak ale takovou myšlenku prodat v mediálně přehlceném prostředí, které žije především virálními událostmi? Ruben Östlund ve své „konceptuální tragikomedii“ zkoumá jeden egoistický charakter i povýšené pokrytectví současných západních společností.

Režie: Ruben Östlund
Hrají: Elisabeth Moss, Dominic West, Claes Bang, Christopher Læssø, John Nordling

Gauč ve Stromovce
Tel: 724 169 896
Výstaviště 415
Praha, 17000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Červen bude nabitý free-entry zážitky: Chystá se United Island, Noc muzeí, open air koncert filmové hudby i Veletrh vědy. Také vám poradíme, kde se zchladit pivem, kam zajít na film, kde oslavit Den dětí a kam vyrazit za sportem.

Doporučujeme vyzkoušet: