Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
dubna

Manifesto Easter Market

Manifesto Florenc

zpět na výpis akcí
 
Tip

Speciální velikonoční nabídku můžete vyzkoušet v oblíbeném Manifestu.

Začátek:15. 04. 19
Konec:22. 04. 19
Cena:Zdarma
Čas:11:00 - 22:00
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Easter Market je tady!
Ve vzduchu je cítit jaro! Užijte si Velikonoce v Manifestu, které je barevnější, než jak ho znáte. Těšte se na tematické speciály nejen s vejci, na živou hudbu a skvělé počasí! Na velikonoční neděli a pondělí bude náš kouzelník nadělovat balónkové králíky a pejsky. Předpověď je zatím výborná a kdyby ne, máme novou střechu.

Víkendový brunch
Udělejte si příjemný výlet do města a vychutnejte si unikátní atmosféru a brunch. Vyberte si z naší široké nabídky restaurací podle své chuti a doplňte drinkem z Le Valmont nebo Lionello's. Přejete si soukromí?  Rezervujte si designové iglú!

Pršutérie a BeWooden
Máte slabost pro tapas? Tak vám uděláme radost. Od 19.4. u nás nově najdete Pršutérii, za kterou stojí české uzenářství Chovaneček. A pro milovníky designu bude jistě zpestřením BeWooden, značka která proslula především svým dřevěným motýlkem do košile, který si nyní můžete koupit přímo u nás! 

Manifesto Florenc
Tel:
Na Florenci
Praha 1
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: