Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
dubna

NGO Market 2019

Forum 2000

zpět na výpis akcí
 

Dobrovolnictví, udržitelná móda i domácnost, seniorská módní show, domácí vzdělávání, myslivci, kojení, stárnutí, hnojení i dospívání…

Datum:10. 04. 19
Cena:Zdarma
Čas:11:00 - 19:00
Kategorie: poznání|veletrhy, workshopy

Už 20 let pečeme spolu!

Dobrovolnictví, udržitelná móda i domácnost, seniorská módní show, domácí vzdělávání, myslivci, kojení, stárnutí, hnojení i dospívání… To vše se sejde na jubilejním 20. ročníku NGO Marketu, v pražském Foru Karlín, 10. dubna od 11:00 do 19:00. Návštěvníky i vystavující čeká spousta zajímavostí, radosti z poznání, inspirace i rozšíření obzorů.  

NGO Market je skvělé místo k setkávání, sdílení zážitků i čerpání inspirace. Letos se NGO Marketu účastní dvě stovky neziskových organizací nejrůznějšího zaměření - vzdělávání, dobrovolnictví, přírody, zdraví, lidských práv či demokracie. Jejich zástupci Vám odprezentují své aktivity, zodpoví dotazy a těšit se můžete i na bohatý doprovodný program.

Téma letošního ročníku se nese ve znamení oslav 20 let společného prožívání příběhů občanské společnosti. Přijďte s námi ochutnat, co jsme si to za oněch dvacet let společně “upekli”.

NGO Market 2019 zahájí zpěvačka Tonya Graves spolu s ředitelem Nadace Forum 2000 Jakubem Klepalem v 11 hodin přímo na výstavní ploše krátkým uvítáním a narozeninovým přáním. Návštěvníky budeme vpouštět od 10:30 hod. Jelikož prostory jsou omezené, doporučujeme dorazit na slavnostní zahájení veletrhu včas. 

Vstup pro veřejnost je zdarma!

Více informací naleznete na www.forum2000.cz a na FB stránce NGO Marketu.

Forum Karlín
Tel:
Pernerova 51
Praha 8-Karlín, 186 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: