Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
březen

Výstava koček Spring Star Show 2019

Základní organizace chovatelů koček Praha 8

zpět na výpis akcí
 

Kočičí výstava Spring Star show Praha opět ukáže denně až třicet plemen koček z celého světa všem milovníkům koček a mnoho dalšího kočičího.

Začátek:02. 03. 19
Konec:03. 03. 19
Cena:od 80 Kč
Čas:09:30 - 16:00
Kategorie: pro děti|Příroda, Zábava

Jiný koncept této výstavy, který uvítají hlavně děti je, že si mohou pohladit tyto krásné tvory. Malování na obličej a další doprovodný program pro nejmenší mladé chovatele. Příležitost dozvědět se mnoho zajímavého přímo od nejzkušenějších chovatelů o každém z těchto plemen před samotným výběrem je vhodná i pro všechny ostatní začínající chovatele.

Množství přednášek probíhajících po celý den na zajímavá chovatelská a veterinární témata a velké množství prodejců všeho co jen souvisí s péči a krmením koček anebo jen zbožím s kočičí tématikou bude tradičně také přítomno. A ti z návštěvníků, kteří mají možnost a chtějí kočičkám pomoci nejvíce, mohou v samostatné expozici mnoha útulků pomoci najít opuštěným kočičkám nový domov.

fb událost: https://www.facebook.com/events/2019774654766716/

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V dubnu si zdarma zahrajete Prahaton, nadlábnete se na Street Food festivalu nebo si podle dobrého křesťanského vychování upálíte nějakou tu čarodějnici. Ale nejen to!

Doporučujeme vyzkoušet: