Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
únor

Vepřové hody na Farmářském trhu Heřmaňák

Farmářský Trh Heřmaňák

zpět na výpis akcí
 

V sobotu 23. února se na farmářském tržišti Heřmaňák (Řezáčovo náměstí, Praha 7) budou podávat zabíjačkové speciality rodinného uzenářství Loužeckých.

Datum:23. 02. 19
Čas:09:00 - 14:00
Kategorie: gastro|farmářské trhy, občerstvení

Co to bude? Tak jednak poctivé jitrnice a jelítka, libová tlačenka, domácí škvarky, řemeslný špek a také na místě černá kroupová polévka a zabíjačkový guláš. Prostě masopustní roztomilá klasika. Pokud si budete chtít něco odnést domů, jsou vaše vlastní nádoby vítány!
Masopustní pochutiny budeme zapíjet buď Kounickým 12° ležákem anebo Mlékojedskou 11°z Hákova parního pivovaru z Mlékojed. Pokud se chystáte od Popeleční středy se postit, pak máte jedinečnou příležitost si dát v sobotu 23. února „do nosu“! Farmářský trh se koná jako obvykle.

Farmářský Trh Heřmaňák
Tel:
Řezáčovo náměstí
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: