Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
září

3—2—1—startujeme!

Buben

zpět na výpis akcí
 

Začátkem nového školního roku startujeme provoz nové galerie s kavárnou tématickou výstavou dětského časopisu RAKETA.

Začátek:27. 09. 18
Konec:19. 10. 18
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 18:00
Kategorie: kultura| zábava| gastro| pro děti|Kreativita

V komorních prostorách galerie a kavárny BUBEN, vám chceme přiblížit tento výtvarně pojatý časopis, který je na trhu dětských časopisů od roku 2014. Na tvorbě časopisu se podílí řada skvělých autorů a výtvarníků, kteří vymýšlejí a kreslí komiksy, pohádky, tvořivé úkoly nebo připravují rubriku o vaření. Část autorů je stálá a jejich práci najdete v každém čísle např. Nikkarin, Lukáš Urbánek a Milada Rezková, Aneta Františka Holasová, další autory redakce obměňuje, aby vždy přinesli něco nového a představili práci rozličných autorů a výtvarníků mj. Jana Šrámková, Ondřej Horák a Jiří Franta, David Böhm, Daniela Olejníková, Nastia Sleptsová, Jan Šrámek (Kolouch), Jan Vajda (Antimultivitamin), Filip Raif, Mařenka Urbánková, Nikola Logosová, Kateřina Kynclová a další. 

Buben
Tel:
Janovského 10
Praha 8
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: