Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
září

Radotín: Home Food Fest

Beach Aréna Radotín

zpět na výpis akcí
 

Festival pravého domácího jídla.

Datum:09. 09. 18
Čas:12:00 - 15:00
Kategorie: gastro|festivaly

Až do 15. srpna se mohou hlásit kuchaři, kteří se chtějí zúčastnit Home Food Festivalu - festivalu domácího jídla, který se v Radotíně uskuteční v neděli 9. září v areálu Beach Arény Radotín. 

V uplynulých letech fungoval systém tak, že každý z kuchařů připravil libovolné jídlo podle svého výběru a chuti, určil si cenu za degustační porci tak, aby se mu zaplatily náklady na suroviny, a pokrm pak nabídl návštěvníkům. Obdobný systém proto předpokládáme i letos. 

Jde o amatérskou akci, prostor pro řadu nových chutí a v neposlední řadě pro setkávání se. 

Vyzkoušíte to letos i vy? Zájemci o vaření mohou psát organizátorům na e-mail: 3karasci@seznam.cz nebo volat na telefonní číslo 603 427 644. Připravte si několik jídel, která byste mohli připravit a ty napište organizátorům. 

Akci pořádají 3Karásci a Beach Aréna Radotín, záštitu nad akcí převzal Karel Hanzlík, starosta Městské části Praha 16.

Beach Aréna Radotín
Tel: 773 273 730
K Lázním 6b
Praha 5 - Radotín, 153 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: