Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
20
července

Grilovačka: Horečka páteční noci

Sauna Spot - Dvorce

zpět na výpis akcí
 

Léto a grilování patří k sobě. U nás v Sauna Spotu máme nádhernou terasu obklopenou zelení a disponujeme i skvělým grilem.

Datum:20. 07. 18
Čas:19:00 - 23:00
Kategorie: gastro|ostatní

Léto a grilování patří k sobě a jelikož u nás v Sauna Spotu máme nádhernou terasu obklopenou zelení a disponujeme i skvělým grilem, chystáme pro Vás sérii pátečních večerů spojených s grilováním, na kterých Vás rádi přivítáme. O chutné kousky na grilu se tradičně postarají mistři z restaurace La Boca a o saunové ceremoniály naši skvělí saunéři, kteří popustili uzdu fantazii a každý grilovací večer bude úplně jiný.

20.7. proběhne poslední party před naší dovolenou a jelikož během ní saunéři hodlají intenzivně relaxovat, můžou se v tento večer vydat na dno svých sil – přijďte se o tom osobně přesvědčit a nenechte si ujít příležitost vidět, jak slaví saunéři nástup na dovolenou.

Sauna Spot - Dvorce
Tel: 720 030 340
Podolské nábřeží 1110
Praha 4 - Podolí, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Zveme všechny, kdo mají rádi tradiční trhy a zároveň chtějí objevit znovuotevřené nádvoří pražského Klementina. Unikátní šanci prohlédnout si obojí máte až do neděle 29. září.

Doporučujeme vyzkoušet: