Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
18
května

Otevření Prague The Style Outlets

Premium Outlet Prague Airport

zpět na výpis akcí
 
Tip

Nové outletové centrum nedaleko letiště Václava Havla Praha.

Datum:18. 05. 18
Čas:10:00 - 21:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Prague The Style Outlets představuje první značky

•    Prémiové značky jako Trussardi, Karl Lagerfeld, Nike, Adidas, Versace Jeans nebo Hamleys budou součástí nabídky nového outletu

•    Outlet v první fázi nabídne přes 100 obchodních jednotek a 2400 parkovacích míst

•    Prague The Style Outlets, největší outletové centrum v České republice, otevře veřejnosti 18. května

•    Projekt s celkovými investicemi přes 70 milionů eur přinese přes 600 pracovních míst

Mezi prvními obchody, které se zde objeví, jsou žádané módní brandy jako jsou: Adidas, Benetton, Bogner, Frankie Morello, Geox, Hamleys, Karl Lagerfeld, Marina Militare, Nike, Palmers, Pepe Jeans, Trussardi nebo Versace Jeans. Pro některé z nich bude otevření pobočky v PTSO vstupem na český trh. Outletové centrum také přichází s bohatou gastronomickou nabídkou, důkazem je například pobočka Coffee Fellows nebo HMS/Autogrill, světový provozovatel sítě restaurací pro cestovatele, který na český trh přináší nové koncepty v tomto segmentu.

„Těší nás, že zákazníkům můžeme nabídnout řadu předních mezinárodních i českých značek. PTSO bude přitahovat jak české zákazníky, tak turisty. Věříme, že u nás poznají ten pravý zážitek z nakupování, který přinese kombinace značek, výjimečná nabídka občerstvení, nadstandardní služby a samozřejmě celoročně výhodné ceny.  Vše doplní zajímavé interiéry inspirované historickou Prahou,“ uvádí Lenka Kholová, ředitelka Prague The Style Outlets a dodává: „Práce na novém outletu jsou ve finále s plánovaným termínem otevření na jaře 18. května. V současnosti dokončujeme všechny detaily, díky kterým bude nakupování v PTSO jedinečné.“  

Se slavnostním otevřením souvisí také rozsáhlá marketingová kampaň, kterou PTSO brzy spustí a která vychází z evropské kampaně. Kromě prezentace v rámci reklamních ploch zahrne také, komunikaci na sociálních sítích a řadu zábavných akcí pro veřejnost. 

V první fázi bude centrum disponovat téměř 20 000 m2 pronajímatelné plochy (GLA), 100 obchodními jednotkami a zákazníci se mohou těšit na 2 400 parkovacích míst. Druhá fáze zvýší celkový prostor na 30 000 m2 GLA a 180 jednotek. Centrum zákazníkům nabídne služby a vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi připojení, mobilní nabíjecí stanice, dětské koutky, chill out zóny, terasu, restaurace, kavárny a veřejné dopravní spojení.

Nové outletové centrum leží nedaleko letiště Václava Havla Praha. Výhodou lokality je také to, že se nachází pouze 25 minut od centra města se spádovou oblastí čítající 4,6 milionů obyvatel a v dojezdové vzdálenosti 90 minut. 

Prague The Style Outlets je společným projektem společností The Prague Outlet a NEINVER. Ve finále centrum, do kterého firmy investovali přes 70 milionů eur, nabídne přes 600 pracovních příležitostí. Před otevřením plánuje PTSO uspořádat veletrh pracovních příležitostí. 

Premium Outlet Pragu...
Tel:
Ke Kopanině 421
Tuchoměřice, 252 67
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: