Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
srpen

Bleší trh na 1435mm / Nákladové nádraží Žižkov Vol.V

Nákladové nádraží Žižkov

zpět na výpis akcí
 

Přijďte si s námi zpříjemnit konec léta na Nákladové nádraží Žižkov, které bude hostit již třetí BLEŠÍ TRH/DESIGN MARKET!

Datum:27. 08. 17
Cena:Zdarma
Čas:14:00 - 19:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Na koleje alternativních prostor Nákladového nádraží přibude snad celý vagon oblečení, designových výrobků i vinylových desek, a těšit se můžete i na doprovodný program, hudební vystoupení a výtvarné instalace.

Prodávat, klábosit i degustovat budeme přímo venku pod nebeskou bání, ale ani letních bouří se bát nemusíte; i kdyby trakaře, jiné zemědělské náčiní nebo snad celé vlakové soupravy padaly, zdejší kavárna vám kromě hrnku kávy a talíře dobrého jídla nabídne i solidní útočiště. I kdyby udeřily neočekávané vlny veder, můžete se - skryti v jejím stínu - zaposlouchat do hudebních vystoupení nebo porozhlédnout kolem a poodhrnout roušku tajemství, které nákladové nádraží dosud halí. 

Přesvědčte se sami 27. sprna od dvou hodin odpoledních

VSTUP ZDARMA / ENTRY FREE

OTEVŘENO / OPEN:
NE/SU: 14.00 - 18.00

PRO PRODEJCE:
Pro více informací či přihlášení k prodeji nás, prosím, kontaktujte na: saraprostejovska@gmail.com

Nákladové nádraží Ži...
Tel: 222116203
Jana Želivského
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: