Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
28
července

Karnevalové grilování

Dvůr - tržiště

zpět na výpis akcí
 

Karnevalové grilování ve Dvoře je spojení grilovaného jídla, osvěžění, hudby, tance a zábavy pro děti. Samozřejmě všichni budeme v maskách! 

Datum:28. 07. 17
Cena:Zdarma
Čas:12:00 - 21:00
Kategorie: gastro|občerstvení, pro děti| Zábava

A co vy? Budete prkení, nebo se odvážete a vytáhnete taky nějakou masku? Masky mají totiž slevu na nápoje a pokrmy a možnost soutěžit o nejlepší masku, pro malé masky zmrzka zdarma.

Dvůr bude plný grillů a pokrmů z něj např. ryb, krůt, burgrů, šašlik, zeleniny, jahod a dalších.. K tomu osvěžení v podobě piva, vína, zmrzliny, nanuků, míchaných nápojů, domácích limonád atd. Pro malé tu bude napuštěný bazének plný vodních pistolí a dětské dílny.

Hudební program od 14:00 hodin a minimálně dvě příležitosti rozbalit to na parketu. Jednou ze Swing Cabinetem a podruhé v rytmu salsy, kdy Vás půvabná lektorka z Happy Place & Happy Salsa bude učit základní kroky.

Soutěž o nejlepčí omáčku k masu rozhodne naše odborná porota. Přihlásit se může každý! A pro ty, které zajímá prostor Dvůr hlouběji je připraveno povídání o jeho vizi a cílech. Přijďte se k nám pobavit a zatančit si v převleku!

Dvůr - tržiště
Tel: 776329949
Klapkova 1035/28
Praha 8
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Doporučujeme vyzkoušet: