Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
11
března

Mauglí

Divadlo Aha

zpět na výpis akcí
 

Na poradní skále uprostřed indické džungle se ve vlčí smečce rozhoduje o životě či smrti ztraceného lidského mláděte Mauglího.

Datum:11. 03. 17
Čas:15:00 - 16:15
Kategorie: pro děti|Divadlo

Když se ocitne malý chlapec sám uprostřed nebezpečné džungle, visí jeho život záhy na vlásku. Smlsnout si na něm chce krutý lidožravý postrach okolí, tygr Šer Chán. Naštěstí se hocha ujme vlčí rodina, která mu dá jméno Mauglí. Zákonům přírody ho budou učit nejen jeho přátelé ze smečky vedené zkušeným Akélou, ale také moudrý medvěd Balú a černý pardál Baghíra. Dějově i výtvarně bohatá hudební komedie, ve které nechybí humor, napětí ale ani silné morální poslání.

Režie: Miroslav Pokorný

Výprava: Barbara Wojtkowiak, Zuzana Hadrabová

Hudba: Petr Zeman

Choreografie: Siniša Balaban, Kamila Kauerová

Hrají: Vratislav Hadraba, Radovan Klučka, Kryštof Nohýnek, Jakub Stich, Miloš Mazal, Kateřina Jačková, Pavla Bečková, Taťána Krchovová, Vendula Svobodová, Veronika Stasiowská, Kamila Kauerová

Pro diváky od 5 let.

Trvání: 1h 45min, hráno s přestávkou

Divadlo Gong
Tel: 266 311 629
Sokolovská 969/191
Praha 9
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: